,,SPEDKOKS" - naszym znakiem firmowym jest elastyczne podejście do polityki cenowej przy respektowaniu właściwie pojmowanych zasad konkurencji.› więcej
 


Strona główna > Oferta > Serwis

Serwis

 

Zakład Przewozów i Spedycji „SPEDKOKS” Sp. z o.o. dysponuje zapleczem warsztatowym przystosowanym do wykonywania przeglądów oraz napraw pojazdów kolejowych na różnych poziomach utrzymania.

 

 

Prace w Dąbrowie Górniczej realizowane są w 2 warsztatach. Jeden wyspecjalizowany jest w lekkim utrzymani lokomotyw spalinowych – wykonywanie przeglądów P1-P2 oraz napraw bieżących. W drugim warsztacie funkcjonuje ciężkie utrzymanie lokomotyw P3-P5 oraz naprawy awaryjne a także kompleksowe utrzymanie wagonów towarowych. Warsztat wyposażony jest w stanowiska wyposażone w kanał rewizyjny, podnośniki śrubowe, a także suwnicę.

 

Dodatkowo Spółka posiada serwis mobilny przygotowany do wykonywania napraw pojazdów kolejowych w terenie, w tym celu dysponujemy profesjonalnie przygotowanym samochodem serwisowym z  kompletnym wyposażeniem.

 

Zakład Przewozów i Spedycji „SPEDKOKS” Sp. z o.o. jest certyfikowanym przez Urząd Transportu Kolejowego podmiotem odpowiedzialnym za utrzymanie wagonów towarowych (ECM), certyfikat przewiduje realizację działalności we wszystkich 4 funkcjach ECM.

 Ostatnia aktualizacja 10.08.2016 r.

Powrót 
Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 r.Wykonanie: kingsize4you